جستجو در سایت

  • جستجو در  
  •  

ورود

  • نام کاربری  
  • کلمه عبور  
  • کد تصویر  

متولدین این ماه

  • در این ماه سالروز تولد نداریم


آمار سایت

  • امروز : 1395/6/8
  • کل بازدیدها : 8899
  • بازدید های امروز : 3


دانلود پادکست صوتی و تصویری Luke's English Podcast

پادکست صوتی و تصویری Luke's English Podcast، یکی از پادکست های کامل آموزش زبان انگلیسی می باشد که این پادکست ها در قالب فایل های صوتی و تصویری برای زبان آموزان عزیز فراهم شده است. این مجموعه دارای بیش از ۳۵۰ پادکست صوتی و تصویری می باشد که هر کدام از این پادکست ها دارای موضوع روزمره و متنوعی می باشند. علاوه بر آموزش زبان انگلیسی همراه با موضوعات مختلف، اصطلاحات و افعال مرکب را نیز در فایل های صوتی جداگانه آموزش خواهد داد. اغلب افراد نیاز دارند که به جز زبان مادری، زبان دیگری را نیز بیاموزند. از آنجایی که زبان انگلیسی بسیار پرطرفدار و پرمخاطب می باشد، اغلب زبان آموزان به یادگیری زبان انگلیسی روی می آورند. زبان آموزان اغلب به دنبال بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی هستند و معمولا خواهان روشی هستند که بتوانند در تمامی ساعات و موقعیت های روزمره خود از آن استفاده کنند. پادکست صوتی یکی از روش هایی است که زبان آموزان می توانند به راحتی از آن در موقعیت های مختلف استفاده کنند.

جهت دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.


نوشته شده در 1395/6/6 - 23:38:37   ادامه مطلب


دانلود مجموعه ویدیویی New Headway

مجموعه ویدیویی New Headway، یکی از مجموعه های آموزش مهارت مکالمه زبان انگلیسی می باشد که همراه با آن به راحتی می توانید به انگلیسی صحبت کنید. این فیلم آموزشی در قالب ۴ سطح می باشد که هر سطح آن دارای ۶ قسمت است. زبان آموزانی که در سطح مبتدی و متوسط قرار دارند، می توانند از این مجموعه تصویری انگلیسیاستفاده کنند. آموزش مجموعه نیو هدوی همراه با زیرنویس انگلیسی می باشد که به راحتی متوجه مکالمات شوید. همچنین زیرنویس زبان اصلی به زبان آموزان کمک می کند که مهارت شنیداری خود را تقویت کنند. هر سطح اینمجموعه ویدیویی دارای یک کتاب است که شامل ۶ درس می باشد. کتاب هر سطح مربوط به فیلم آموزشی می باشد که مناسب با موضوع فیلم، برای زبان آموزان عزیز تمریناتی را آماده کرده است. همچنین در انتهای کتاب ها متن فایل های ویدیویی قرار دارد. در هر سطح، خلاصه ای از قسمت گذشته (سطح قبلی) را خواهید دید که موضوعات آن سطح را برای شما یادآوری می کند. مجموعه ای که در اختیار شما قرار دارد، یکی از بهترین منابع آموزش مکالمه زبان انگلیسیمی باشد که روش آموزش آن ساده و جذاب می باشد.

جهت دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.نوشته شده در 1395/6/6 - 23:32:39   ادامه مطلب


دانلود رایگان مجموعه Gogo Loves English

Gogo Loves English یکی از بهترین مجموعه های کامل آموزش انگلیسی به کودکان است. شخصیت ها و فضاهای تداعی شده در این مجموعه بهترین شیوه آموزش زبان دوم به کودکان را برای مدرسان و والدین ایجاد کرده است. این مجموعه شامل ۶ سطح برای کودکان مبتدی می باشد و دارای کتاب دانش آموز، کتاب کار، کتاب نوشتن، ۳ فایل صوتی و ۶ فایل ویدویی است. مجموعه گوگو انگلیسی را دوست دارد، درغالب کارتونی  بسیار جذاب برای کودکان طراحی شده است.


هر قسمت از این کارتون آموزش انگلیسی، درباره یک موضوع ساخته شده است. موضوع هایی که در این مجموعه آموزش داده می شوند مانند : آموزش اعداد به کودکان، آموزش خواندن ساعت به کودکان، میوه ها و سبزیجات، خوراکی ها، گفتن سن و موارد دیگر است. این مجموعه شامل ۳۹ قسمت با زمانی بیش از ۳:۳۰ ساعت می شود.

جهت دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.نوشته شده در 1395/6/6 - 21:16:9   ادامه مطلب


دانلود رایگانStudy English – IELTS Preparation

مجموعه Study English – IELTS Preparation یکی از بهترین منابع آموزشی انگلیسی به ویژه برای آموزش آیلتس است. در این مجموعه همه مهارت های گفتاری، شنیداری، نوشتاری، گرامر و لغات ضروری برای آزمون آیلتس آموزش داده می شود. از این جهت که آموزش همه مهارت های انگلیسی در یک مجموعه گردآوری شده است، Study English یکی از بهترین منبع های اموزشی به شمار می رود. مجموعه شامل فایل PDF، فایل صوتی و فایل ویدویی می باشد و برای زبان آموزان سطح متوسط و پیشرفته مناسب است. تمرکز اصلی مجموعه تقویت speaking، آموزش نکات گرامری انگلیسی، تقویت خواندن و نوشتن انگلیسی، تقویت Listening و معرفی استراتژی های آزمون آیلتس و گسترش واژگان انگلیسی است. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمائید.نوشته شده در 1395/6/6 - 21:13:27   ادامه مطلب


دانلود مجموعه SUPER WHY برای آموزش کودکان


مجموعه تصویری Super WHY، یکی از مجموعه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان می باشد که در قالب 85 قسمت آموزشی است. این 85 قسمت در 3 فصل آموزشی برای شما آماده شده است که دارای موضوعات متنوع و جالبی می باشد. این مجموعه آموزشی کودک شما را با حروف الفبای انگلیسی، لغات، نحوه ی تلفظ، طرز نوشتاری (املا) و تضاد کلمات انگلیسی آشنا خواهد کرد. نحوه آموزش زبان انگلیسی باید به گونه ای باشد که برای کودک و خردسال شما لذت بخش و سرگرم کننده باشد. آموزش این مجموعه ویدیویی به عهده 4 شخصیت کارتونی می باشد که کودکان همراه با آموزش آنها بیشتر از دیدن مجموعه آموزشی لذت ببرند. آموزش مجموعه فوق به این صورت می باشد که: در هر کدام از این 80 قسمت اتفاق هایی برای این شخصیت های کارتونی می افتد و با مشکلاتی روبرو می شوند که برای حل آن مشکل، تنها به دنبال یک کلمه هستند.
جهت دانلود این مجموعه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.نوشته شده در 1395/6/6 - 21:10:7   ادامه مطلب


نمرات امتحان میان ترم (سطح بزرگسال)


نمرات آزمون میان ترم تابستان 95 اکنون قابل مشاهده می باشد.


جهت دریافت نمرات سطح مورد نظر خود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


نوشته شده در 1395/6/6 - 21:1:14   ادامه مطلب


نمرات میان ترم تابستان 95 (سطح کودکان و نوجوانان)نمرات آزمون میان ترم تابستان 95 اکنون قابل مشاهده می باشد.


جهت دریافت نمرات سطح مورد نظر خود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


نوشته شده در 1395/6/6 - 20:58:12   ادامه مطلب


کلاس جبرانی پسران

کلاس جبرانی پسران 


دوشنبه 25 مردادماه 


برگزار خواهد شد.


توضیحات:


1. کلاس های خانم آشیانی بر اساس برنامه ذیل برگزار خواهد شد.

سطح 10 پسران: 11:30 الی 13

سطح 7 پسران : 8 ای 9:30


2. کلاس های خانم دشتیان مقدم که در روز شنبه تشکیل نشده اند، در روز دوشنبه در زمان مقرر خود برگزار خواهد شد.


نوشته شده در 1395/5/23 - 9:36:7   ادامه مطلب


دوره های ویژه کالج زبان سما

شروع ثبت نام دوره های رایگان

Movie Class & English Clinic


دوره های English Clinic به منظور تقویت مهارت گفتاری فراگیران در سطوح مختلف بوده و

دوره های Movie Class نیز با استفاده از فیلم های روز جهان اقدام به ارتقای سطح دانش زبانی فراگیران می نماید.


فراگیران جهت ثبت نام تا تاریخ 18 مردادماه به دفتر کالج مراجعه نمایند. 


نوشته شده در 1395/5/13 - 0:36:19   ادامه مطلب


زمان کلاس جبرانی پسران

کلاس جبرانی پسران برای تمامی سطوح در روز دوشنبه 11 مردادماه 1395 برگزار خواهد شد. قابل ذکر است کلاس های آقای صیاد ملکی و سطح 14 آقای موسوی که در نوبت عصر برگزار می شوند 

نیز در همان ساعات جبرانی خواهند داشت. کلاس های خانم آشیانی (L10 و L7 پسران) نیز کلاس هایشان در نوبت عصر و به ترتیب 

در ساعات 16:30 و 18:00 برگزار می شود. 
نوشته شده در 1395/5/9 - 13:22:32   ادامه مطلب