جستجو در سایت

  • جستجو در  
  •  

ورود

  • نام کاربری  
  • کلمه عبور  
  • کد تصویر  

متولدین این ماه

  • در این ماه سالروز تولد نداریم


آمار سایت

  • امروز : 1395/7/6
  • کل بازدیدها : 12409
  • بازدید های امروز : 1


نمرات نهایی ترم تابستان


تمرات نهایی ترم تابستان 95 اکنون در این وبسایت و کانال رسمی کالج زبان سما قابل مشاهده می باشد.


جهت دریافت بر روی لینک سطح مورد نظر خود کلیک نمائید.


نوشته شده در 1395/6/24 - 8:57:58   ادامه مطلب


ثبت نام ترم پاییز 95


به اطلاع می رساند ثبت نام ترم پاییز کالج زبان سما از تاریخ 25 شهریور لغایت 4 مهر ماه می باشد


فراگیرانی که تا تاریخ 28 شهریورماه ثبت نام خود را تکمیل کنند از «هدیه کتاب رایگان» بهره مند می شوند.
نوشته شده در 1395/6/11 - 1:30:3   ادامه مطلب


اطلاعیه کلاس ها


اطلاعیه شماره 1

به اطلاع کلیه فراگیران آقایی که با جناب آقای صیادملکی کلاس دارند می رساند

کلاس های ایشان در دو جلسه پایانی در نوبت صبح برگزار خواهند شد. 


بدیهی ست که در هفته آینده کالج زبان سما در نوبت عصر تعطیل خواهد بود. 


اطلاعیه شماره 2

کلیه کلاس های آقای موسوی (خانم ها و آقایان) در روزهای شنبه و یکشنبه  برگزار نخواهد شد و تنها فراگیران در روز های سه شنبه (خانم ها) و چهارشنبه (آقایان) امتحان فاینال خواهند داشت.

لازم به ذکر است که جبرانی این کلاس ها پیش از این برگزار شده است.


همچنین آزمون فاینال سطح 7 خواهران نیز مانند سایر سطوح 

سه شنبه (ساعت 11:30) برگزار خواهد شد. نوشته شده در 1395/6/11 - 1:13:30   ادامه مطلب


دانلود رایگان کتاب آموزش اصطلاحات انگلیسی English Idioms
کتاب الکترونیکی English Idioms یکی از منابع مهم آموزش اصطلاحات و عبارات ضروری، کاربردی و محاوره ای انگلیسی زبانان است. این کتاب ویرایش پنجم و جدیدترین ویرایش موجود در بازار می باشد و شامل ارائه بیش از ۳۰۰۰ اصطلاح و نیز تغییرات مهمی از قبیل: ارائه اصطلاحات مدرن و رایج بریتانیاییزبانان و نیز ارائه برخی از اصطلاحات اصیل آمریکایی است که وارد زبان بریتانیایی شده اند و توسط مردم این کشور مورد استفاده قرار می گیرد. اصطلاحات ارائه شده امریکایی با علامت اختصاری (US) و اصطلاحات بریتانیایی با علامت (GB) مشخص شده اند. زبان آموزان و کاربران سطح intermediate – advanced و نیز مدرسان زبان انگلیسی می توانند از مجموعه بهره لازم را ببرند. مجموعه اصطلاحات انگلیسی توسط انتشارات آکسفورد تهیه و تدوین شده است.

جهت دانلود این مجموعه بر روی ادامه مطلب کلیک نمائید.


نوشته شده در 1395/6/11 - 0:55:30   ادامه مطلب


اطلاعیه دوره های رایگان Movie و Clinic


به اطلاع کلیه فراگیران گرامی می رساند آخرین جلسه دوره های رایگان Movie و Clinic در ترم تابستان 95 

فردا پنجشنبه 11 شهریورماه بر طبق برنامه ذیل برگزار خواهد شد. 


Movie Class

10 صبح


English Clinic

4:30 عصر
شایان ذکر است با توجه به استقبال خوب فراگیران گرامی، این دوره ها در ترم  آتی نیز برگزار خواهند شد.


نوشته شده در 1395/6/11 - 0:46:10   ادامه مطلب


اطلاعیه آزمون فاینال


به اطلاع کلیه فراگیران گرامی می رساند آزمون فاینال ترم تابستان 95 بر اساس برنامه ذیل برگزار خواهد گردید.


آزمون فاینال خانم ها        سه شنبه 16 شهریورماه


آزمون فاینال آقایان        چهارشنبه 17 شهریورماهتوجه: آزمون فاینال سطح 14 خانم ها (آقای موسوی) در روز پنجشنبه 11 شهریور ماه ساعت 8:30 صبح 

برگزار خواهد شد.


نوشته شده در 1395/6/10 - 1:53:15   ادامه مطلب


دانلود پادکست صوتی و تصویری Luke's English Podcast

پادکست صوتی و تصویری Luke's English Podcast، یکی از پادکست های کامل آموزش زبان انگلیسی می باشد که این پادکست ها در قالب فایل های صوتی و تصویری برای زبان آموزان عزیز فراهم شده است. این مجموعه دارای بیش از ۳۵۰ پادکست صوتی و تصویری می باشد که هر کدام از این پادکست ها دارای موضوع روزمره و متنوعی می باشند. علاوه بر آموزش زبان انگلیسی همراه با موضوعات مختلف، اصطلاحات و افعال مرکب را نیز در فایل های صوتی جداگانه آموزش خواهد داد. اغلب افراد نیاز دارند که به جز زبان مادری، زبان دیگری را نیز بیاموزند. از آنجایی که زبان انگلیسی بسیار پرطرفدار و پرمخاطب می باشد، اغلب زبان آموزان به یادگیری زبان انگلیسی روی می آورند. زبان آموزان اغلب به دنبال بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی هستند و معمولا خواهان روشی هستند که بتوانند در تمامی ساعات و موقعیت های روزمره خود از آن استفاده کنند. پادکست صوتی یکی از روش هایی است که زبان آموزان می توانند به راحتی از آن در موقعیت های مختلف استفاده کنند.

جهت دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.


نوشته شده در 1395/6/6 - 23:38:37   ادامه مطلب


دانلود مجموعه ویدیویی New Headway

مجموعه ویدیویی New Headway، یکی از مجموعه های آموزش مهارت مکالمه زبان انگلیسی می باشد که همراه با آن به راحتی می توانید به انگلیسی صحبت کنید. این فیلم آموزشی در قالب ۴ سطح می باشد که هر سطح آن دارای ۶ قسمت است. زبان آموزانی که در سطح مبتدی و متوسط قرار دارند، می توانند از این مجموعه تصویری انگلیسیاستفاده کنند. آموزش مجموعه نیو هدوی همراه با زیرنویس انگلیسی می باشد که به راحتی متوجه مکالمات شوید. همچنین زیرنویس زبان اصلی به زبان آموزان کمک می کند که مهارت شنیداری خود را تقویت کنند. هر سطح اینمجموعه ویدیویی دارای یک کتاب است که شامل ۶ درس می باشد. کتاب هر سطح مربوط به فیلم آموزشی می باشد که مناسب با موضوع فیلم، برای زبان آموزان عزیز تمریناتی را آماده کرده است. همچنین در انتهای کتاب ها متن فایل های ویدیویی قرار دارد. در هر سطح، خلاصه ای از قسمت گذشته (سطح قبلی) را خواهید دید که موضوعات آن سطح را برای شما یادآوری می کند. مجموعه ای که در اختیار شما قرار دارد، یکی از بهترین منابع آموزش مکالمه زبان انگلیسیمی باشد که روش آموزش آن ساده و جذاب می باشد.

جهت دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.نوشته شده در 1395/6/6 - 23:32:39   ادامه مطلب


دانلود رایگان مجموعه Gogo Loves English

Gogo Loves English یکی از بهترین مجموعه های کامل آموزش انگلیسی به کودکان است. شخصیت ها و فضاهای تداعی شده در این مجموعه بهترین شیوه آموزش زبان دوم به کودکان را برای مدرسان و والدین ایجاد کرده است. این مجموعه شامل ۶ سطح برای کودکان مبتدی می باشد و دارای کتاب دانش آموز، کتاب کار، کتاب نوشتن، ۳ فایل صوتی و ۶ فایل ویدویی است. مجموعه گوگو انگلیسی را دوست دارد، درغالب کارتونی  بسیار جذاب برای کودکان طراحی شده است.


هر قسمت از این کارتون آموزش انگلیسی، درباره یک موضوع ساخته شده است. موضوع هایی که در این مجموعه آموزش داده می شوند مانند : آموزش اعداد به کودکان، آموزش خواندن ساعت به کودکان، میوه ها و سبزیجات، خوراکی ها، گفتن سن و موارد دیگر است. این مجموعه شامل ۳۹ قسمت با زمانی بیش از ۳:۳۰ ساعت می شود.

جهت دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.نوشته شده در 1395/6/6 - 21:16:9   ادامه مطلب


دانلود رایگانStudy English – IELTS Preparation

مجموعه Study English – IELTS Preparation یکی از بهترین منابع آموزشی انگلیسی به ویژه برای آموزش آیلتس است. در این مجموعه همه مهارت های گفتاری، شنیداری، نوشتاری، گرامر و لغات ضروری برای آزمون آیلتس آموزش داده می شود. از این جهت که آموزش همه مهارت های انگلیسی در یک مجموعه گردآوری شده است، Study English یکی از بهترین منبع های اموزشی به شمار می رود. مجموعه شامل فایل PDF، فایل صوتی و فایل ویدویی می باشد و برای زبان آموزان سطح متوسط و پیشرفته مناسب است. تمرکز اصلی مجموعه تقویت speaking، آموزش نکات گرامری انگلیسی، تقویت خواندن و نوشتن انگلیسی، تقویت Listening و معرفی استراتژی های آزمون آیلتس و گسترش واژگان انگلیسی است. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمائید.نوشته شده در 1395/6/6 - 21:13:27   ادامه مطلب